QSCF500Q0R9B1GV001T
Numer produktu DigiKey
712-QSCF500Q0R9B1GV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-QSCF500Q0R9B1GV001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-QSCF500Q0R9B1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QSCF500Q0R9B1GV001T
Opis
CAP CER 0.9PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
0.9 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
QSCF500Q0R9B1GV001T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)