QSCF500Q0R5B1GV001T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | QSCF500Q0R5B1GV001T |
Opis | CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.5 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | QSCF500Q0R5B1GV001T Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Tolerancja ±0,1pF | Rozmiar / wymiar 0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,024" (0,61mm) |