QSCF201Q1R8A1GV001T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 589
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 074
Arkusz danych
1.8 pF ±0,05pF 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QSCF201Q1R8A1GV001T
Numer produktu DigiKey
712-QSCF201Q1R8A1GV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
QSCF201Q1R8A1GV001T
Opis
CAP CER 1.8PF 200V NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
QSCF201Q1R8A1GV001T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, bardzo niski poziom ESR
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,05pF
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" (1,02mm x 0,51mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,61mm)