QEDB501Q100J1GV001E | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | QEDB501Q100J1GV001E |
Opis | CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1111 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | QEDB501Q100J1GV001E Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Funkcje Wysoka jakość, niska strata, napięcie wysokie |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1111 (2828 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,102" (2,59mm) |