QEDB501Q100J1GV001E
Numer produktu DigiKey
712-QEDB501Q100J1GV001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-QEDB501Q100J1GV001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-QEDB501Q100J1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QEDB501Q100J1GV001E
Opis
CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1111
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1111 (2828 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QEDB501Q100J1GV001E Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata, napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1111 (2828 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,110" x 0,110" (2,79mm x 2,79mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,102" (2,59mm)