LRC0402CJ8N2GV001T
Numer produktu DigiKey
712-LRC0402CJ8N2GV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-LRC0402CJ8N2GV001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-LRC0402CJ8N2GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LRC0402CJ8N2GV001T
Opis
FIXED IND 8.2NH 250MA 400 MOHM
Szczegółowy opis
8.2 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 250 mA Maks. 400mOhm 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LRC0402CJ8N2GV001T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 400mOhm
Prod.
Q przy częst.
8 przy 100MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,6GHz
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)