LRC0402CJ33NGV001T
Numer produktu DigiKey
712-LRC0402CJ33NGV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-LRC0402CJ33NGV001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-LRC0402CJ33NGV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LRC0402CJ33NGV001T
Opis
FIXED IND 33NH 200MA 1 OHM SMD
Szczegółowy opis
33 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 1Ohm 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LRC0402CJ33NGV001T Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1Ohm
Prod.
Q przy częst.
8 przy 100MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
1,6GHz
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)