LRC0402CJ10NGV001T
Numer produktu DigiKey
712-LRC0402CJ10NGV001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-LRC0402CJ10NGV001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-LRC0402CJ10NGV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LRC0402CJ10NGV001T
Opis
FIXED IND 10NH 250MA 450 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 250 mA Maks. 450mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 450mOhm
Prod.
Q przy częst.
8 przy 100MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - rezonansu własnego
3,7GHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Typ
Wielowarstwowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)