8000BP14A0500002T
Numer produktu DigiKey
712-8000BP14A0500002TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-8000BP14A0500002TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-8000BP14A0500002TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8000BP14A0500002T
Opis
CERAMIC FILTER,BAND PASS, UWB CH
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 7,987GHz Częstotliwość Pasmowoprzepustowy Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 500MHz szerokość pasma 1,65dB 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Typ filtra
Pasmowoprzepustowy
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność
1,65dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Częstotliwość
Środek 7,987GHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
500MHz
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)