3700BL15C0050001E
Numer produktu DigiKey
712-3700BL15C0050001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-3700BL15C0050001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-3700BL15C0050001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3700BL15C0050001E
Opis
BALUN 3.4GHZ-4GHZ 50/50 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Symetryzatory 3,4GHz - 4GHz 50 / 50Ohm 0805 (2012 metryczne), 6 podkładek PC
Kategoria
Różnica faz
180° ±25°
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność (maks.)
1,2dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty odbiciowe (min.)
9,5dB
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne), 6 podkładek PC
Zakres częstotliwości
3,4GHz - 4GHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Impedancja - niezrównoważona/zrównoważona
50 / 50Ohm