3600BL14M0050001T
Numer produktu DigiKey
712-3600BL14M0050001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-3600BL14M0050001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-3600BL14M0050001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3600BL14M0050001T
Opis
BALUN 3.3GHZ-3.9GHZ 50/50 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Symetryzatory 3,3GHz - 3,9GHz 50 / 50Ohm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Impedancja - niezrównoważona/zrównoważona
50 / 50Ohm
Producent
Johanson Technology Inc.
Różnica faz
180° ±15°
Seria
Tłumienność (maks.)
1,2dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty odbiciowe (min.)
9,5dB
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Zakres częstotliwości
3,3GHz - 3,9GHz