3550LP14A0300001T
Numer produktu DigiKey
712-3550LP14A0300001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-3550LP14A0300001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-3550LP14A0300001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3550LP14A0300001T
Opis
RF FILTER LOW PASS 3.55GHZ 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 3,55GHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 300MHz szerokość pasma 0,65dB 0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3550LP14A0300001T Modele
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność
0,65dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC
Częstotliwość
Środek 3,55GHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
300MHz
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)