3550LP14A0300001T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 3550LP14A0300001T |
Opis | RF FILTER LOW PASS 3.55GHZ 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Środek 3,55GHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 300MHz szerokość pasma 0,65dB 0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 3550LP14A0300001T Modele |
Kategoria | Typ filtra Dolnoprzepustowe |
Producent Johanson Technology Inc. | Tłumienność 0,65dB |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC |
Częstotliwość Środek 3,55GHz | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Szerokość pasma 300MHz | Wysokość (maks.) 0,028" (0,70mm) |