2500BL14M0050001T
Numer produktu DigiKey
712-2500BL14M0050001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-2500BL14M0050001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-2500BL14M0050001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2500BL14M0050001T
Opis
BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/50 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Symetryzatory 2,3GHz - 2,7GHz 50 / 50Ohm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2500BL14M0050001T Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja - niezrównoważona/zrównoważona
50 / 50Ohm
Producent
Johanson Technology Inc.
Różnica faz
180° ±15°
Seria
Tłumienność (maks.)
1,2dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty odbiciowe (min.)
9,5dB
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Zakres częstotliwości
2,3GHz - 2,7GHz