2450LP14B0100001T
Numer produktu DigiKey
712-2450LP14B0100001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-2450LP14B0100001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-2450LP14B0100001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2450LP14B0100001T
Opis
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0603
Szczegółowy opis
Środek 2,45GHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 100MHz szerokość pasma 0,5dB 0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność
0,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC
Częstotliwość
Środek 2,45GHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
100MHz
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)