2450LP14A0100001T
Numer produktu DigiKey
712-2450LP14A0100001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-2450LP14A0100001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-2450LP14A0100001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2450LP14A0100001T
Opis
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 2,45GHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 100MHz szerokość pasma 0,5dB 0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2450LP14A0100001T Modele
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność
0,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne), 6 podkładek PC
Częstotliwość
Środek 2,45GHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
100MHz
Wysokość (maks.)
0,028" (0,70mm)