2450BP08A0100001T
Numer produktu DigiKey
712-2450BP08A0100001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-2450BP08A0100001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-2450BP08A0100001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2450BP08A0100001T
Opis
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 5SMD
Szczegółowy opis
2,45GHz Częstotliwość Pasmowoprzepustowy Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 100MHz szerokość pasma 1dB 5-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2450BP08A0100001T Modele
Kategoria
Typ filtra
Pasmowoprzepustowy
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność
1dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Obudowa / skrzynia
5-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
2,45GHz
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,043" (1,40mm x 1,10mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
100MHz
Wysokość (maks.)
0,024" (0,60mm)