2450BP07A0100001T
Numer produktu DigiKey
712-2450BP07A0100001TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-2450BP07A0100001TCT-ND - Taśma cięta (CT)
712-2450BP07A0100001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2450BP07A0100001T
Opis
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0402
Szczegółowy opis
Środek 2,45GHz Częstotliwość Pasmowoprzepustowy Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 100MHz szerokość pasma 2,5dB 0402 (1005 metryczne), 4 podkładki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2450BP07A0100001T Modele
Kategoria
Typ filtra
Pasmowoprzepustowy
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność
2,5dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne), 4 podkładki PC
Częstotliwość
Środek 2,45GHz
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
100MHz
Wysokość (maks.)
0,017" (0,43mm)