Ilustracja dla 2450AT45A0100002E jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2450AT45A0100002E
Numer produktu DigiKey
712-2450AT45A0100002ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2450AT45A0100002E
Opis
RF ANTENNA
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,45GHz Bluetooth, WLAN Mikroukład Anteny RF 2,4GHz - 2,5GHz 2,2dBi Lutowany Montaż powierzchniowy
Kategoria
Straty odbiciowe
9,5dB
Producent
Johanson Technology Inc.
Wzmocnienie
2,2dBi
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Moc - maks.
3 W
Status części
Aktywny
Zakończenie
Lutowany
Standard/grupa RF
Bluetooth
Klasa
Motoryzacja
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Kwalifikacja
AEC-Q200
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,45GHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,5GHz
Wysokość (maks.)
0,047" (1,19mm)