1905BP18A0050001E
Numer produktu DigiKey
712-1905BP18A0050001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-1905BP18A0050001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-1905BP18A0050001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1905BP18A0050001E
Opis
RF FILTER BANDPASS 1.905GHZ 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 1,905GHz Częstotliwość Pasmowoprzepustowy Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 50MHz szerokość pasma 1,65dB 1206 (3216 metryczne), 4 podkładki PC
Kategoria
Typ filtra
Pasmowoprzepustowy
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność
1,65dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), 4 podkładki PC
Częstotliwość
Środek 1,905GHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Szerokość pasma
50MHz
Wysokość (maks.)
0,055" (1,40mm)