0900BL18B0200001E
Numer produktu DigiKey
712-0900BL18B0200001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
712-0900BL18B0200001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
712-0900BL18B0200001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0900BL18B0200001E
Opis
BALUN 800MHZ-1GHZ 50/200 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Symetryzatory 800MHz - 1GHz 50 / 200Ohm 1206 (3216 metryczne)
Kategoria
Impedancja - niezrównoważona/zrównoważona
50 / 200Ohm
Producent
Johanson Technology Inc.
Różnica faz
180° ±10°
Seria
Tłumienność (maks.)
1,0dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty odbiciowe (min.)
9,5dB
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Zakres częstotliwości
800MHz - 1GHz