0900BL18B0100001R jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 4 355
Arkusz danych
Johanson Technology 2.4 GHz Chip Antenna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Dialog and Johanson New Product Discoveries with Randall Restle Episode 11
0900BL18B0100001R
Numer produktu DigiKey
712-0900BL18B0100001RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0900BL18B0100001R
Opis
BALUN 800MHZ-1GHZ 50/100 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Symetryzatory 800MHz - 1GHz 50 / 100Ohm 1206 (3216 metryczne), 6 podkładek PC
Kategoria
Różnica faz
180° ±10°
Producent
Johanson Technology Inc.
Tłumienność (maks.)
1,0dB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Straty odbiciowe (min.)
9,5dB
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), 6 podkładek PC
Zakres częstotliwości
800MHz - 1GHz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Impedancja - niezrównoważona/zrównoważona
50 / 100Ohm