SCDP502W681K4GV001E
Numer produktu DigiKey
709-SCDP502W681K4GV001ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
709-SCDP502W681K4GV001ECT-ND - Taśma cięta (CT)
709-SCDP502W681K4GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SCDP502W681K4GV001E
Opis
CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 pF ±10% 250V~ Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SCDP502W681K4GV001E Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,185" x 0,080" (4,70mm x 2,03mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,085" (2,16mm)