JYD0716L520-L50
Numer produktu DigiKey
5101-JYD0716L520-L50-ND
Producent
Numer produktu producenta
JYD0716L520-L50
Opis
VIBRATION ERM 7MM DC MOTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu stałego Drgania, mimośrodowa masa wirująca (ERM) (haptyczne) 48000obr./min 3,7V=
Kategoria
Napięcie - znamionowe
3,7V=
Producent
JIE YI ELECTRONICS LIMITED
obr./min
48000obr./min
Seria
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,276" (7,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica - wału
0,039" (1,00mm)
Status części
Aktywny
Długość - wału i łożyska
0,205" (5,20mm)
Typ
Silnik prądu stałego
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Funkcja
Drgania, mimośrodowa masa wirująca (ERM) (haptyczne)
Temperatura robocza
-10°C - 50°C