JYD0408L380-L50
Numer produktu DigiKey
5101-JYD0408L380-L50-ND
Producent
Numer produktu producenta
JYD0408L380-L50
Opis
VIBRATION ERM 4MM DC MOTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu stałego Drgania, mimośrodowa masa wirująca (ERM) (haptyczne) 38000obr./min 3V=
Kategoria
Napięcie - znamionowe
3V=
Producent
JIE YI ELECTRONICS LIMITED
obr./min
38000obr./min
Seria
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,161" (4,08mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica - wału
0,028" (0,70mm)
Status części
Aktywny
Długość - wału i łożyska
0,150" (3,80mm)
Typ
Silnik prądu stałego
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Funkcja
Drgania, mimośrodowa masa wirująca (ERM) (haptyczne)
Temperatura robocza
-10°C - 50°C