Ilustracja dla JG25-0.25HPX-ESD jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
JG25-0.25HPX-ESD
Numer produktu DigiKey
2045-JG25-0.25HPX-ESD-ND
Producent
Numer produktu producenta
JG25-0.25HPX-ESD
Opis
25G 0.25" HP SERIES TIP ID .010"
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Kategoria
Końcówka - typ
Proste
Producent
Jensen Global Inc.
Miernik
25
Seria
Średnica zewnętrzna
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Skrzynka
Średnica wewnętrzna
0,010" (0,25mm)