RMH25-07M
RMH25-07M
RMH25-07M
Numer produktu DigiKey
4285-RMH25-07M-ND
Producent
Numer produktu producenta
RMH25-07M
Opis
2.5 MM W TO W CONNECTOR 7P MALE
Szczegółowy opis
7 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Raster
0,098" (2,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C