RMH25-06M
RMH25-06M
RMH25-06M
Numer produktu DigiKey
4285-RMH25-06M-ND
Producent
Numer produktu producenta
RMH25-06M
Opis
2.5 MM W TO W CONNECTOR 6P MALE
Szczegółowy opis
6 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Raster
0,098" (2,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C