RMH25-04M
RMH25-04M
RMH25-04M
Numer produktu DigiKey
4285-RMH25-04M-ND
Producent
Numer produktu producenta
RMH25-04M
Opis
2.5 MM W TO W CONNECTOR 4P MALE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Raster
0,098" (2,50mm)
Prod.
Liczba rzędów
1
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Zacisk blokujący
Typ złącza
Kolor
Białe
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-40°C - 85°C