MX23A34SF1
MX23A34SF1
MX23A34SF1
Numer produktu DigiKey
670-1792-ND
Producent
Numer produktu producenta
MX23A34SF1
Opis
CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Szczegółowy opis
34 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Czarne 0,098" (2,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MX23A34SF1 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,173" (4,40mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Status części
Aktywny
Kolor
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Raster
0,098" (2,50mm)