MX23A18NF2
Numer produktu DigiKey
670-1784-ND
Producent
Numer produktu producenta
MX23A18NF2
Opis
CONN HEADER R/A 18POS 2.5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 18 pozycja 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,720" (18,30mm)
Opakowanie
Taca
Typ kształt
Pătrat
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Liczba pozycji
Funkcje
Prowadnica płytki
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Stopień ochrony
Wodoodporny
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
3A