MX19002P51
MX19002P51
JAE's MX19 Harness Assembly Handling Instructions
MX19002P51
Numer produktu DigiKey
670-1673-ND
Producent
Numer produktu producenta
MX19002P51
Opis
CONN PLUG HSG 2POS 2.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,098" (2,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MX19002P51 Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ złącza
Funkcje
Wodoodporny
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,098" (2,50mm)