JN2AS10UL1-R
Numer produktu DigiKey
670-1071-ND
Producent
Numer produktu producenta
JN2AS10UL1-R
Opis
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Lutowany
Opakowanie
Taca
Aktywny
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ złącza
Funkcje
Zacisk oczkowy uziemienia
Prąd znamionowy (A)
3A
Napięcie znamionowe
200V~
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Otwór kabla
0,472" (12,00mm)
Charakterystyka mocowania
Kołnierz
Temperatura robocza
-20°C - 100°C