IL-AG5-30SK-D3C1-LB
IL-AG5-30SK-D3C1-LB
IL-AG5-30SK-D3C1-LB
Numer produktu DigiKey
670-3065-ND
Producent
Numer produktu producenta
IL-AG5-30SK-D3C1-LB
Opis
CONN RCPT HSG 30POS 2.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Niebieskie 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Liczba rzędów
2
Prod.
Odstęp między rzędami
0,118" (3,00mm)
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie styku
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Kolor
Niebieskie
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,098" (2,50mm)