FI-J40S-VF15N-R3000
Numer produktu DigiKey
FI-J40S-VF15N-R3000-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FI-J40S-VF15N-R3000
Opis
CONN RCPT 40POS 0.016 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Pozycja Gniazdo Złącze 0,016" (0,40mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
3,90µin (0,099µm)
Prod.
Kolor izolacji
Czarne
Seria
Wysokość izolacji
0,046" (1,16mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Bez wyróżnionej płci
Wysokości stosu z matami
1,58mm
Styl
Element łączący płytkę z kablem/przewodem
Funkcje
Montaż nasadowy, zatrzymanie lutu
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
0,3A na styk
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
50V