DX07B024JJ2R1500
Numer produktu DigiKey
670-2847-2-ND - Taśma i szpula (TR)
670-2847-1-ND - Taśma cięta (CT)
670-2847-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DX07B024JJ2R1500
Opis
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Kategoria
Funkcje
Montaż nasadowy
Producent
JAE Electronics
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Seria
Liczba portów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd znamionowy (A)
0,25A, 1,25A
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
48V