C2777-JN1-22-22S-AWG22-900
Numer produktu DigiKey
670-C2777-JN1-22-22S-AWG22-900-ND
Producent
Numer produktu producenta
C2777-JN1-22-22S-AWG22-900
Opis
CRIMPED 10 WIRE AWG22 900MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Złoto 35,4" (900,0mm)
Kategoria
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Producent
JAE Electronics
Długość
35,4" (900,0mm)
Seria
Przekrój przewodu
22 AWG