C2777-FI-C3-A1-AWG30-300
Numer produktu DigiKey
670-C2777-FI-C3-A1-AWG30-300-ND
Producent
Numer produktu producenta
C2777-FI-C3-A1-AWG30-300
Opis
CRIMPED WIRE AWG30 300MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo do gniazda Złoto 11,8" (300,0mm)
Kategoria
Końcówka styku
Gniazdo do gniazda
Producent
JAE Electronics
Długość
11,8" (300,0mm)
Seria
Przekrój przewodu
30 AWG