F311-9001-03
Numer produktu DigiKey
2291-F311-9001-03-ND
Producent
Numer produktu producenta
F311-9001-03
Opis
GROMMET W/STR RELIEF TPE TPV BLK
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Uszczelnienie, redukcja obciążenia 0,276" - 0,354" (7,00mm - 9,00mm) Czarne
Kategoria
Do użycia z/powiązane produkty
Kabel, przewody
Producent
Jacob GmbH
Średnica - wewnętrzna
0,276" - 0,354" (7,00mm - 9,00mm)