50013M20PA08RSWG
50013M20PA08RSWG
50013M20PA08RSWG
Numer produktu DigiKey
2291-50013M20PA08RSWG-ND
Producent
Numer produktu producenta
50013M20PA08RSWG
Opis
CABLE GLAND SET WITH LOCKNUT M20
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wpust kablowy zgodny z normami EMC Poliamid (PA6), nylon 6 M20x1,5 Czarne
Kategoria
Średnica zewnętrzna kabla (maks.)
0,354" (9,00mm)
Producent
Jacob GmbH
Rozmiar gwintu
M20x1,5
Seria
Długość gwintu
0,315" (8,00mm)
Opakowanie
Torba
Materiał
Poliamid (PA6), nylon 6
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ
Wpust kablowy zgodny z normami EMC
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Średnica zewnętrzna kabla (min.)
0,197" (5,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C