DK01003JS
Numer produktu DigiKey
3534-DK01003JS-ND
Producent
Numer produktu producenta
DK01003JS
Opis
DRILL BIT CARBIDE 1MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wiertła Węglikowe 0,039" (1,00mm)
Kategoria
Średnica - trzonu
0,157" (4,00mm)
Producent
Jabil Inc.
Materiał
Węglikowe
Opakowanie
Rurka
Liczba rowków
4
Status części
Aktywny
Długość - rowek
1,5mm
Typ
Freză cu coadă, pătrat
Długość - całkowita
45,0mm
Średnica - narzędzia
0,039" (1,00mm)