MIXA40WB1200TED
Numer produktu DigiKey
MIXA40WB1200TED-ND
Producent
Numer produktu producenta
MIXA40WB1200TED
Opis
IGBT MODULE 1200V 60A 195W E2
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IGBT Moduł PT Falownik trójfazowy z hamulcem 1200 V 60 A 195 W Montaż na podstawie montażowej E2
Kategoria
Vce (wł.) (maks.) przy Vge, Ic
2,1V przy 15V, 35A
Producent
IXYS
Prąd - graniczny kolektora (maks.)
2.1 mA
Opakowanie
Skrzynka
Wejście
Trójfazowy mostek prostownikowy
Status części
Nieaktualne
Termistor NTC
Tak
Typ IGBT
PT
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Konfiguracja
Falownik trójfazowy z hamulcem
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
1200 V
Obudowa / skrzynia
E2
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
60 A
Obudowa dostawcy urządzenia
E2
Moc - maks.
195 W