IXTT120N15P
Numer produktu DigiKey
238-IXTT120N15P-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXTT120N15P
Opis
MOSFET N-CH 150V 120A TO268
Standardowy czas realizacji przez producenta
37 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 150 V 120A (Tc) 600W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-268AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
150 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
4900 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
600W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
150 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-268AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
16mOhm przy 500mA, 10V