IXTH76P10T
Numer produktu DigiKey
IXTH76P10T-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXTH76P10T
Opis
MOSFET P-CH 100V 76A TO247
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 100 V 76A (Tc) 298W (Tc) Otwór przelotowy TO-247 (IXTH)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
197 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±15V
13700 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
298W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247 (IXTH)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
25mOhm przy 38A, 10V