IXTA50N20P
Numer produktu DigiKey
IXTA50N20P-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXTA50N20P
Opis
MOSFET N-CH 200V 50A TO263
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 200 V 50A (Tc) 360W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
70 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2720 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
360W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
60mOhm przy 50A, 10V