IXFP22N65X2
Numer produktu DigiKey
238-IXFP22N65X2-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXFP22N65X2
Opis
MOSFET N-CH 650V 22A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 650 V 22A (Tc) 390W (Tc) Otwór przelotowy TO-220-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
5,5V przy 1,5mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
38 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
2310 pF @ 25 V
Straty mocy (maks.)
390W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
160mOhm przy 11A, 10V