IXFN50N120SIC
Numer produktu DigiKey
IXFN50N120SIC-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXFN50N120SIC
Opis
SICFET N-CH 1200V 47A SOT227B
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1200 V 47A (Tc) Montaż na podstawie montażowej SOT-227B
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,4V przy 10mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
100 nC @ 20 V
Vgs (maks.)
+20V, -5V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1900 pF @ 1000 V
Typ FET
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-227B
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
20V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
50mOhm przy 40A, 20V