MKJ5A6F9-10PA
Numer produktu DigiKey
1003-2199-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ5A6F9-10PA
Opis
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Wykończenie obudowy
Nikiel nakładany bezprądowo
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
9-10
Napięcie znamionowe
500V~
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C