MKJ3B7F7-10SN
Numer produktu DigiKey
1003-1471-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3B7F7-10SN
Opis
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Zagniatanie
Wykończenie obudowy
Nikiel nakładany bezprądowo
Liczba pozycji
10
Ekranowanie
Rozmiar obudowy - wkładka
7-10
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ mocowania
Montaż panelowy
Napięcie znamionowe
500V~
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-55°C - 150°C