MKJ3B6F8-13PN
Numer produktu DigiKey
1003-1418-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKJ3B6F8-13PN
Opis
CONN PLUG MALE 13POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Liczba pozycji
13
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozmiar obudowy - wkładka
8-13
Napięcie znamionowe
500V~
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C